Obecné podmínky

Občerstvení:
2x pití – pivo či nealko + 70% ze vstupného, které si kapely rozdělí. Cesťáky ani honoráře nevyplácíme. V Clubu Nautilus Hodonín se hraje pouze za procenta ze vstupného. Pokud hudebníci nedokáží svým vystoupením, nebo hudebním zaměřením, přivést dostatečné množství publika, nemohou očekávat jimi očekávanou finanční apanáž za vystoupení. Jednoduše řečeno: když vás nikdo neposlouchá – těžko vám někdo zaplatí. Smlouvy sami nevystavujeme, pokud si kapela smlouvu přeje, je nutné ji zaslat nejméně 14 dní před vystoupením. V případě že budeme se smlouvou souhlasit, můžeme ji i podepsat.

Reklama:
Všechny plakátovací plochy v Hodoníně a blízkém okolí vylepujeme měsíčním programem velikosti A2, který roznášíme i po všech volných plochách a obchodech s hudební tématikou. Před clubem jede světelná reklama a program visí i na vstupních dveřích.

Měsíční program clubu:
bývá otištěn v Hodonínských listech a u některých kapel necháváme vylepit i okolní vesnice a samozřejmě jsou všechny akce na www.clubnautilus.cz nebo na FB jako Club Nautilus Hodonín a také na hodonínském kulturním serveru: www.hokus.cz