5.4.2024 – HAZYDECAY + GODLESS TRUTH

METALOVÝ KONCERT v Clubu Nautilus Hodonín

HAZYDECAY

HAZYDECAY o sobě dává v letošním roce vědět pilotním singlem s názvem STARLIGHT. Tento song dostal i obrazovou podobu a můžete jej shlédnout mimo jiné na našem YouTube kanálu.

HAZY komponuje další pecky, které budou kluci v průběhu roku vypouštět v nepravidelných intervalech do éteru a společně míří k vydání dalšího CD. Dá se říci, že kapela v podstatě pokračují ve své osvědčené z minulosti vyšlapané cestě hutných a podlazených riffů v kontrastu s melodickým zpěvem, který semo tamo zabředne do tvrdších sfér…

Koukejte, poslouchejte, chvalte, krizitujte, choďte na koncerty a metal jako prase všem.

GODLESS TRUTH

https://bandzone.cz/godlesstruth

Vstupné:300 Kč (změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti *:200 Kč
Začátek akce:20.00 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
Telefon: +420 736 403 230
E-mail: boogiestan@seznam.cz

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín