06.02.2016

IRON MAIDEN revival

Iron-Maiden-Revival-Otrokovice

Iron Maiden rev. Otrokovice není v HC Nautilus žádným nováčkem dva společné prosincové koncerty s kapelou Metallica revival Prostějov z let 2013,2014 jsou toho důkazem. Takže pro ostatní jen tak ve stručnosti:
Kapela vznikla v roce 2003 jako kapela Bruce Dickinson rev.band. V roce 2009 se kapela rozhodla ,že se začne věnovat spíše tvorbě Iron Maiden ,ale že bude i nadále do svého repertoáru zařazovat písně i ze solové tvorby Bruce Dickinsona. A tak vznikl Iron Maiden revival Otrokovice. Tak jako Iron Maiden je postavený hlavně na famózním zpěvu Bruce Dickinsona. Tak i náš revival je postaven na famóznim zpěvu Franty Kašpara, který je hodně podobný Brucemu a můžeme si dovolit řict že i když je v ČeskoSlovensku hodně revivalů Iron Maiden … náš je díky Frantovi jedinečný. BRUCEHO kromě nás nemá nikdo! Nevěříte? Přijďte! Těšíme se na vas!

KISS MORAVIAN GIRLS

KISSACKY

Legendární americké KISS netřeba příliš představovat. Svou tvorbou zaujali a ovlivnili několik generací muzikantů i posluchačů po celém světě. Na jejich počest vzniká velké množství nejrůznějších revivalů a není tomu jinak ani u nás. R.2013 vznikl nápad originální minimálně ve středoevropském, ne-li v celoevropském měřítku, a to založit revival KISS v čistě dívčím složení – KISS Moravian Girls. Repertoár je zaměřen zejména na klasické období, a tak při vystoupení nechybí hity jako Rock´n´roll all night, Shout it out loud, Deuce, I was made for loving you a mnohé další. Fanoušci a příznivci skupiny KISS, a nejenom ti, by si tento unikát neměli nechat ujít!

Vstupné:100 Kč (změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti *:100 Kč (změna ceny vyhrazena)