07.03.2015

LUBOŠ ANDRŠT BLUES BAND

Hudební Club Nautilus – Hodonín

Luboš byl ve svých začátcích, ostatně jako mnoho jiných, postaven před dvojí volbu. Buďto jít svou vlastní cestou a zůstat umělecky nezávislý, nebo zvolit méně riskantní a výnosnější existenci v bezpečných vodách domácí pop music. Naštěstí pro své posluchače zvolil první možnost. Přestože hrát rockovou a jazzovou muziku nebylo v tehdejším totalitním systému nic lehkého, vydržel po této cestě kráčet více než 35 let a dodnes zůstává svému ideálu umělecké svobody věrný. Během této doby postupně spolupracoval s celou špičkou české jazzové i rockové scény (M. Prokop, M. Kratochvíl, J. Hrubý, J. Stivín, P. Lipa, R. Dašek, E. Viklický, M. Svoboda aj.), ale vystupoval také se zahraničními osobnostmi (Toto Blanke, Ignaz Netzer, Tonya Graves, Dana Gilespie, Tadeusz Nalepa, Paul Jones, Katie Webster, B.B.King).

Čas & Vstupné

Cena a čas akce se mohou v průběhu období měnit.
Změna programu vyhrazena – Hudební Club Nautilus – Hodonín.

Vstupné:100 Kč
Vstupné studenti *:50 Kč
Začátek akce:20.30 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín