05.12.2014

ANDRAGONA

Andragona

Kapela Andragona hrajicí melodický metal, se začala pod svým názvem prezentovat od prosince 2011. Andragona vznikla z bezejmenné formace, jejíž historie spadá do roku 2008 – 2009. Kapelu založil kytarista Jiří Kozelský, který spolu se zpěvačkou Veronikou Plškovou (v letech dávno minulých působící např. v Kühnově dětském sboru, Bambini di Praga aj.) hledali další muzikanty pro založení melodické metalové kapely. Během let 2009 a 2010 kapela (ne)funguje ve složení: Kytary: Martin Velech, Jiří Kozelský, Zpěv: Veronika Plšková, Bicí: Pavel Koníček. Během této doby se kapela nedostala na pódium, převážně kvůli problémům s basovou sekcí, kde se na tomto postu vystřídali 3 basáci. …

TEZAURA

Novému CDčku Unleash the Butterflies se  pěkně daří a prodali jsme ho už na koncertech, ale i online v našem Facebook shopu pěkných pár kousků. Za Vaši přízeň Vám tímto moc děkujeme! Je pro nás důkazem, že má naše práce smysl, a o to víc nás pak baví :)

SECOND END

Rok 2011: Po odchodu Milana Veleckého končí Second End na nějakou dobu s živým vystupováním a vrhá své síly na obsazení postu bubeníka. Na začátku léta se objevuje na postu bicmena společný známý kapely Bohuslav Šejn. Skupina mění tedy své působiště a stěhuje se do nové zkušebny v Brně. Zde se podaří nacvičit repertoár na živé akce a pouští se také do tvorby nového repertoáru. Bohužel uprostřed práce nový bubeník ukončuje spolupráci.  apela přemýšlí, jak dál a začíná koketovat s možností“neživých bicích“. V závěru roku se nejenom vrací do nové zkušebny v Hodoníně, ale dokonce stihne odehrát i jeden koncert, kde zaskakuje Milan Velecký.