Obecné podmínky

Občerstvení + Obecná nabídka
Nealkoholické nápoje v Backstage. Prvních 5 000,- ze vstupného jde na provoz klubu. Dle výše vybraného vstupného dostanou kapely bud´ 70% z vybraného vstupného nebo to, co je nad 5 000,- Peníze si kapely rozdělí. Cesťáky ani honoráře nevyplácíme. V Clubu Nautilus Hodonín se hraje pouze za procenta ze vstupného. Pokud hudebníci nedokáží svým vystoupením, nebo hudebním zaměřením, přivést dostatečné množství publika, nemohou očekávat finanční apanáž. Jednoduše řečeno: když na vás nikdo nepřijde – těžko vám někdo zaplatí. Smlouvy sami nevystavujeme, pokud si kapela smlouvu přeje, je nutné ji zaslat nejméně 14 dní před vystoupením. V případě že budeme se smlouvou souhlasit, můžeme ji i podepsat.

Reklama:
Všechny plakátovací plochy v Hodoníně a blízkém okolí vylepujeme měsíčním programem velikosti A2, který roznášíme i po všech volných plochách a obchodech s hudební tématikou. Program je samozřejmě vylepen i na Clubu, Facebook: Club Nautilus Hodonín, www.clubnautilus.cz a Radio ROCKMAX.

Měsíční program clubu:
bývá otištěn v Hodonínských listech a u některých kapel necháváme vylepit i okolní vesnice a samozřejmě jsou všechny akce na www.clubnautilus.cz nebo na FB jako Club Nautilus Hodonín a také na hodonínském kulturním serveru: www.hokus.cz