O clubu

Club Nautilus Hodonín je možné pronajmout na soukromé akce (koncerty, studentské večírky, firemní akce, možnost pořádání narozeninových oslav, stužkových a maturitních večírků atd. Pořadatel smí používat k účelům průběhu akce prostory klubu a to, podium, taneční parket, posezení u baru, soc. zázemí.

V případě, že si pořadatel pronajme klub za účelem živého hudebního vystoupení hudebních těles, platí za jeho pronájem, ve kterém jsou zahrnuty náklady na ozvučení, osvětlení a sál na běžný provoz klubu smluvní částku ne méně však než 5000 Kč.

Pronájem se v žádném případě nevztahuje na bar a jeho vybavení včetně veškerých nápojů. Po celou dobu akce je k dispozici personál klubu. Pořadatel je povinen dbát na to, aby nedošlo k poškození interiéru, techniky a výzdoby klubu. Pokud k něčemu dojde s jeho vědomím a bez toho, aby se tomu pokusil zabránit, je povinen uhradit škodu, respektive spolupracovat na zadržení viníka a finančním umoření škody.

Organizátor uvede na svůj propagační materiál web adresu hudebního klubu www.clubnautilus.cz, adresu a kontaktní údaje. Organizátor si akci sám propaguje (výlep), popřípadě dle dohody s pronajímatelem. Propagace je připočítána k ceně pronájmu, a to dle dohody. Pro jakékoli jiné produkce, než jsou koncerty, jsou podmínky pronájmu klubu závislé na individuální dohodě s majitelem clubu Nautilus Hodonín.

Plakáty z koncertů

Odehrané nebo plánované koncerty v Hudebním Clubu Nautilus