08.04.2023 – NVÚ + IQ:60 + GLEJT

PUNKOVÝ KONCERT v Clubu Nautilus Hodonín

NVÚ

Jsme parta individuí a výrostků, která hraje něco mezi country a řezbáckou dechovkou!

Skutečnost je taková, že se kapela N.V.Ú. už od prvopočátku své existence, který sahá až do roku 1987, rozhodla vydat jasným a neochvějným směrem, kterým je punk rock a vše co s tím souvisí. Naše parta pobuřující společnost a povzbuzující mládež a punkáče šlape na punk rockové scéně bez přestávky přes 30let. Máme rádi řev syrových kytar, do koncertů sypeme veškerou energii, pereme do nástrojů, co to dá, milujeme hukot a divoký pogo pod pódiem. Baví nás hrát pro Vás, potkávat se s Vámi, užívat si atmosféru fesťáků, klubů a barů, rádi si dáme dobrej drink a dámské společnosti se nezříkáme. Je to náš životní styl a vychutnáváme si jej až do morku kostí.

Tak tohle je N.V.Ú., to jsme my, jsme ti špatní a hrajeme pogo, punk & rock´n´roll!

IQ:60

Skupina vznikla v roce 1982 v Havířově poblíž Ostravy pod názvem IQ:60 ve složení Semiš (kytara, zpěv), Zrzek (zpěv), Cripple (basová kytara), Pavel Hrnčíř (bicí). Kapela hraje pouze vlastní skladby a svůj styl nazývá punk’n’roll. Nejznámější jsou písně Hrdina práce, Demagogie, Rodinná diktatura, Vlajka. V roce 1985 se Semiš spolupodílel na vzniku hardcore kapely Radegast. Z této doby pochází píseň Vlajka. Objevila se na albu Radegast s názvem Otrávená generace. Píseň je nyní na playlistu IQ:60. Kapela IQ:60 ukončila svou činnost v roce 1987 a po dlouhé pauze došlo léta páně 2015 ke znovuzrození v sestavě Semiš (kytara, zpěv), Klement (basová kytara), Zrzek (zpěv) a Lukáš Hrnčíř (bicí). Na jaře 2021 vystřídal Lukáše za bicími Milan Adámek, známý z působení veskupině Trochumoc.

GLEJT

Punková legenda z Dubňan opět u nás v Clubu Nautilus.

Vstupné:250 Kč (změna ceny vyhrazena)

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
E-mail: boogiestan@seznam.cz