27.02.2015

ZNOUZECNOST

ZNOUZECNOST

Založena roku 1986 – po návratu /z tehdy povinné dlouleté vojenské služby/ členů skupin Ball Bearing /Caine- dvoutónová kytara a zpěv/ a Zastávka Mileč / Déma – kytar a zpěv, Jožžin – bicí a zpěv/, přibírají podobnými aktivitami nedotčeného /Goldu – baskytara, zpěv/ a začínají psát v naprosté většině nové písně, nechtíc stavět na svých bývalých projektech. První vystoupení 26.11.1986 – ve vysokoškolském klubu OKO v Plzni. V průběhu let se v sestavě vystřídá ještě několik dalších lidí: Renka /zpěv/, Ema /saxofon, zpěv/, Boví / kytara/, Přéma /kytara zpěv/, až se v roce 1996 ustálí na trojici: Caine /bicí, zpěv/, Déma /kytara, zpěv/ Golda /baskytara, zpěv/ a občasných hostech Romaně /saxofon, zpěv/ a Michalovi / kytara, zpěv/. Od roku 2008 kapela hraje v podstatě výhradně v zakládající tříčlenné sestavě Caine, Déma, Golda.

ZATREST

ZATREST

2005
V lednu kapela vystupuje v Brně společně s UK Subs a Vibrators a měsíc na to vydává svoje druhé album Dívka s asijského bistra u Cecka. Zároveň slaví desetiletí své existence. V dubnu získávají lukrativní nabídku předskakovat slavným The Exploited v Pardubicích. V létě objíždí kapela festivaly na Slovensku. Konkrétně v Martině a v Dobrohošti. Účastní se též festivalu Mighty sounds u Tábora. Následují další koncerty a účast na kompilaci z festu Pod parou v Moravské Třebové a také kompilace Drivin to hell. U kapely končí v prosinci její dlouholetý bubeník Jenic z časových důvodů. Na jeho místo nastupuje Janek (ex – Cihelna).

VEŘEJNÁ BEZPEČNOST

VEŘEJNÁ BEZPEČNOST

Skupina vznikla v lednu roku 2006 a již 22. 7. 2006 odehráli svůj první koncert na Sněžným. V prosinci 2006 vyšlo první demo s názvem Nekomentuj to a vypadni!!!, které obsahovalo 15 skladeb. V následujících letech násedlovala série koncertů včetně vystoupení na PodParou, Brněnecfest, Recyklfest, …. V roce 2008 kapela vydává své debutové album HA!HA!HA!  Začátkem roku 2010 opouší kapelu bubeník, na jehož místo nastoupil bubeník garage hardcore kapely Pat a Math  Džejms, v témže čase odchází z kapely i zpěvák a jeho pozici nahrazuje dosavadní kytarista Jindra a basák Johny. V roce 2012 vychází nové demo s názvem Tuna sraček, po němž nastává opět šňůra koncertů mj. Opět na PodParou, Běnenecfestu, Basin fire festu, Glády v před festu, atd… Na přelomu roku 2013 a 2014 jede kapela na Turné s kamarády z Inseminační stanice Werglova Pjosa. Nyní má kapela za sebou cca 170 koncertů a mnoho koncertů před sebou. :)