Koncert v Clubu Nautilus Hodonín

SENDWITCH

Sendwitch je Pop-Rocková poděbradská hudební skupina. Skupina Sendwitch vydala v roce 2018 úspěšné debutové album Počátky spolu s jedním videoklipem “Teď a tady“, poukazující na problematiku šikany na školách. Skupina již odehrála desítky koncertů v Čechách i v zahraničí. Z největších hudebních festivalů můžeme jmenovat například Masters of Rock, Votvírák, Rock for People, Basinfirefest a mnoho dalších.
Má za sebou již úspěšné akustické turné s názvem Bez proudu Help Music Tour 2017, společně s kapelami Alchymie a Define Me.
Na jaře 2018 odjela úspěšné turné po celé České republice s názvem Rock&Pop Tour spolu s kapelou Harlej.
Na festivalu Votvírák 2018 vydala pod křídly vydavatelství Championship Music své debutové album POČÁTKY, na kterém producentsky spolupracovala s Tomášem Frödem z kapely Imodium.
Na podzim roku 2018 odjela kapela velice úspěšné turné opět po celé České republice po boku kapely Rybičky 48 s názvem Best Fuck Off Tour 2018, které bylo zakončeno famózním vyprodaným Palácem Lucerna v Praze! Na turné se kapela potkala s obrovskými kladnými ohlasy fanouškovské základny kapely Rybičky 48!
15.12.2018 kapela Sendwitch vystoupila jako host na vyprodaném křtu alba Best Fuck Off kapely Rybičky 48 v brněnské sportovní hale Vodova!

KATKA REJMONOVÁ a KAPELA

LÁSKA

www.instagram.com/LASKAigram
www.fb.com/LASKAbook

Čas a Vstupné

Vstupné: 200,-
Předprodej 150,-
(změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti: 100,- Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.
Začátek akce: 20.00hzpravidla od 20.00 hod.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
E-mail: boogiestan@seznam.cz