02.05.2015 AEQUILIBRIUM FEST

„Hodonínská kapela Aequilibrium opět po dlouhé době pořádá ve spolupráci s Clubem Nautilus svůj vlastní minifest. Kromě hardcore metalistů Aequilibrium, které snad již není potřeba pro hodonínské publikum více představovat, se ještě představí další tři kapely, z toho dvě hodonínské.

Představí se Vám crossover metalová kapela Lick´n´Hide, jejíž koncert bude mít velmi zvláštní příchuť.Jednak se na tomto koncertu bude křtít jejich sedmipísňové demo „Hra skončila“, které bylo nahráváno na přelomu let 2014 a 2015 v hodonínském studiu Paradox. Zároveň to bude poslední koncert kapely před zahájením úsporného režimu, protože členové kapely se naneštěstí rozletěli do různých koutů ČR, takže pokud jste ještě Lick´n´Hide neslyšeli, nyní to musíte napravit, protože pak už opravdu dlouho nebudete mít tu možnost!

Další hodonínskou kapelou budou bordel punkáči říkající si Barikády z popelnic. I ti v minulém roce natočili v hodonínském studiu Paradox CD o 9 skladbách. Za zmínku stojí i to, že se Vám ve všech třech vystupujících hodonínských kapelách představí nestárnoucí hodonínská rocková hvězda Jiří Šupa.

Posledním z řad vystupujících na tomto Aequilibrium festu budou luhačovičtí death metalisti Renewal, takže ti co mají rádi hudbu pro opravdové chlapy, si taky přijdou na své.“

AEQUILIBRIUM

Hudební Club Nautilus – Hodonín

Aequilibrium

LICK ´N HIDE

Hudební Club Nautilus – Hodonín

BARIKÁDY Z POPELNIC

Hudební Club Nautilus – Hodonín

RENEWAL

Hudební Club Nautilus – Hodonín

Čas & Vstupné

Cena a čas akce se mohou v průběhu období měnit.

Změna programu vyhrazena – Hudební Club Nautilus – Hodonín.

Vstupné:100 Kč
Vstupné studenti *:50 Kč
Začátek akce:20.30 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín