13.06.2015

NO FUTURE

Hudební Club Nautilus – Hodonín

No Future předloni vydali nové CD Brečíš krev, kmotry byli pražští úleťáci Hentai Corporation. Letos máme společné turné s Nihilistic Attempt, naši spřízněnci, kteří loni vydali nové CD, které křtili brněnští ROOT. Je to banda kolem mladé zpěvačky Zuzky. No Future oslaví příští rok 20 let existence v nezměněné sestavě.

NIHILISTIC ATTEMPT

Hudební Club Nautilus – Hodonín

Nihilistic Attempt

Bandzone: Přátelé, přinášíme Vám několik prvních novinek v letošním roce. Je toho mraky, vezmeme to postupně. Napřed bychom chtěli povědět, že jsme úspěšně přežili zimu a vylezáme z našeho plinkoutského brlohu odpočatí, se sílou, plní energie a natěšení. To, co jsme slíbili pomalu, ale jistě, plníme …

APERIA

Hudební Club Nautilus – Hodonín

APERIA

Bandzone: Na začátku byli Everlasting Dark. Po neshodách se kapela rozdělila a odcházející členové si zakládají vlastní kapelu. Prastár, Hanka, Valtr a Jana našli zkušebnu a začali pracovat na nové kapele a tady se připojili kytaráci Jarda a Wigo. Ale pořád jim něco chybělo.. hmm, co to je? Ano, chyběl jim ten spodek a tak přišel Jakub. Kapela byla kompletní a pilně připravovala playlist a v červenci 2013 odehrála první koncert.

Čas & Vstupné

Cena a čas akce se mohou v průběhu období měnit.

Změna programu vyhrazena – Hudební Club Nautilus – Hodonín.

Vstupné:100 Kč
Vstupné studenti *:50 Kč
Začátek akce:20.30 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín