Koncert v Clubu Nautilus Hodonín

TITANIC

Brněnská heavy metalová kapela Titanic slaví v tomto roce 35 let na hudební scéně. Titanic stále propaguje úspěšné poslední studiové album ‚Soumrak Titánů‘ a chystá reedici kultovního debutového alba ‚Metal Celebration‘. Právě tohle album letos slaví 30 let od svého vydání a bude k prodeji speciálně i v Hodoníně a to v limitované edici s bohatým bookletem, obsahujícím dosud nezveřejněné dobové fotografie a kompletní texty. Kapela vystupuje v sestavě Zdeněk Černý (zpěv, kytara), Milan Hanák (baskytara, zpěv), Martin ‚Marthus‘ Škaroupka (bicí) a Marek ‚Ashok‘ Šmerda (kytara).
http://www.titanicband.cz

WITCH HAMMER

Listopad bude ve znamení společného mini-Turné TITANIC & WITCH HAMMER!!!
Brněnská metalová legenda Titanic – heavy metal Brno spojila síly s Jablunkovskou úderkou WITCH HAMMER a vyrážejí na společné podzimní mini-Turné, čítající 4 zastávky.
Tento metalový svátek budou mít fanoušci možnost navštívit ve Frenštátě pod Radhoštěm, Třebíči, Hodoníně a Bošovicích.
Brněnský TITANIC představí ve svém programu nejen osvědčené a dobře známé hitovky, ale i aktuální materiál z CD Soumrak titánů.
Mladší kolegové z bandy WITCH HAMMER pak tyto štace pojmou jako oslavu 20 let existence kapely na hudební scéně.
Listopad bude divoký! Buďte u toho
www.witchhammer.cz

Video:
WITCH HAMMER – Už mě táhnou
https://www.youtubecom/watch?v=VRMhw_u1pi8
WITCH HAMMER – S.U.P.

TITANIC + WITCH HAMMER Tour Plakát

Čas a Vstupné

Cena a čas akce se mohou v průběhu období měnit.
Změna programu vyhrazena – Hudební Club Nautilus – Hodonín.

Vstupné: 150,- (změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti: 100,- Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.
Začátek akce: 20.00hzpravidla od 20.00 hod.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
Telefon: +420 736 403 230
E-mail: boogiestan@seznam.cz