20.03.2015

TRAKTOR

Vyjmuto z webu www.traktor-rock.cz

… Na jaře 2013 se Traktor standardně objevuje v různých koutech CZ a SK. V sezóně 2013 se, kromě koncertování, finalizují songy pro čtvrté CD s názvem ALCATRA’N’Z. V půlce září nastupuje TRAKTOR do studia BombJack a do 4.11. má natočenou svou čtvrtou řadovku. Oficiální vydání je 15.11.2013 s tím, že od 9.11.2013 vyráží na podzimní tour, které je spojeno s novým CD. Jaro 2014 je o 5. koncertech s tím, že ten pátý je netradičně situovaný na parník Tyrš při plavbě na Vltavě. Tato akce byla brána jako setkání FAMILY FANS TRAKTOR a zároveň byl ten den uveden na svět první oficiální videoklip k songu ze čtvrtého CD Katakomby.

ROCKY MOUNTAIN OYSTERS

ROCKY MOUNTAIN OYSTERS

Projekt Rocky Mountain Oysters vznikl v září 2012 na základě dohody hudebníků a zároveň spoluhráčů působících již dříve v Princess Of The Dawn (1998-2001). Tvorba RMO je ovlivněna především psychedelickým rockem, ale pochopitelně je v ní možné nalézt také stopy mnoha jiných hudebních prvků a žánrů. Nedílnou součástí tvorby RMO jsou mj. coververze původních skladeb, což ovšem v žádném případě neznamená, že se jedná o špatně napodobený revival nebo typický nudný zábavový coverband. Za zmínku stojí např. skladba „Six More Miles“ (Hank Williams), nebo také „Soul Of A Man“ (Blind Willie Johnson). Hudba RMO se zabývá podstatou a spiritualitou člověka, což se s hutným soundem vůbec nevylučuje. Právě naopak. Ostatně přijděte, poslechněte a posuďte sami. Jste vítáni. RMO

COIN

COIN

Rok 2014 přinesl však už jen všechno dobré. David Stypka pomohl náhodě či osudu, vykouzlil do party skvělého bubeníka Romana Žáčka a skvělého baskytaristu Richo Groove a sám se ztratil pohádkově čarovat se svými Bandjezz… Díky Davide!