27.03.2015

KONFLIKT (SK)

KONFLIKT

Jednu z najznámejších súčasných punkových skupín v strednej Európe založili v apríli 1990 pod názvom „Azyl“. Piesne, ako „Takí sme“, „No army“, „Stroje“ atď. boli napísané v tomto období a prvý krát sa objavili na demokazete AZYL – Punk Invasion v januári 1992 a neskôr v roku 1994 na demokazete Konflikt A – LIVE 1992-1994. Více zde …

NÚDZOVÝ ÚNIK

NUDZOVY UNIK

Núdzový Únik je punk-rocková zostava zo Skalice, ktorá vznikla v roku 1992 so zámerom hrať punk vypovedajúci o realite bežného života. Tak ako mnohé kapely, aj Núdzový Únik prešiel mnohými zánikmi a zrodmi, a od roku 2013 hraje v zatial ustálenej zostave, ktorá skladá nové piesne a momentálne pripravuje vydanie prvého oficiálneho demáču, ktorý bude čoskoro dustupný k vášmu potešeniu :) Tešíme sa na Vás!