21.11.2014

SAGE

O kapele: pokud zde není popis, nic jsme o kapele nenašli

BARIKÁDY Z POPELNIC

písal se rok 2012 nejak začátkem roku .tak myšlienka že by mohla bít kapela vznikla v hospode :D , u pivka. sme pozbírali pár lidí co by doteho šli a začali sme skoušet v klubu pohoda . je to vlasne centrum volneho času0 , tak sme skušali v sestave kanec,arnošt fera a tak. pak nejak to nešlo a tak sme se nato vysrali. jednoho dne ožraly fera domluvil koncert a kapela ešte nebila ani na svete. :D :D tak sme to skusili znovu v sestave fera-hukot , kanec-kajtra , hagen-basa , peter-bici a docela to šlo. v prelomu roku 2012/2013 sa začalo intenzívne skoušet a delat na novém projektu. za 3 tidny sme naskušali par songu.náš bubeník vymyslel nazev „BARIKÁDY Z POPELNIC“ a šlo se koncertovat. :D klasika všeci na šrot jako vždy, odehral v tejto sestave zepar koncertu. pak bily nejake nezhody tak kapelu musel opustit peter bubenik. nahradil ho benito,ktery v kapele vlastne pusobil rok aj neco.odehrali sme nekolik koncertú aj festák tam bil. :) pak došla smutna sprava. benito opoušti kapelu. ted hrajeme dal v sestave;kanec-bicí , hagen-basa , janek -kajtra, fera alkohol a rev :D a stále hledame bubeníka.uvidíme co nám to časem donese. doufam že strašne moc chlastu a devek a všecko co ktemu patri (převzato z Bandzone.cz)

MESSIN DEHEAD

Messin Dehead

Takže asi tak………Chalaniska Mara a Pecek se docela dlouhou dobu snaží založit kapelu, pořád marně,buďto z důvodu nedostatku lidí,nebo nebylo kde zkoušet. Až jednou se ozval Pecek že splašil nějaké lidi a že by bylo možné si dat zkoušku u Sávy (hospoda v Prušánkách – pro ty co neví) Takže v březnu 2011 se konala první zkouška,docela v pohodě,až na to že byla první a poslední. Dnes tomu říkáme legendární zkouška. No takže od té doby se opět nic nedělo až do října téhož roku kdy Pecek oslovil Lekina,jestli nechce taky hrát,ten souhlasil a navrhl že by se mohlo zkoušet v jeho zkušebně v Mikulčicích. Takže 5.listopadu 2011 se koná opět zkouška v sestavě Mara (zpěv),Pecek (bicí) a Lekin (kytara). Zkouška dopadla moc dobře,vznikajů hned první 2 songy.V této sestavě byly asi ještě 3 zkoušky a pak přichází do kapely Slepý (basa) kterého oslovil a  přivedl Mara.A tak v této sestavě hrajem dodnes a pořád zkoušíme a zkoušíme :) Takže to je asi zatim vše………