22.05.2015

NEUROTIC MACHINERY

Neurotic Machinery

Bandzone: NEUROTIC MACHINERY vznikli v září roku 2006, na platformě rozpadnuvší cold/black metalové kapely NERON. Od začátku bylo jasné, že hudební směřování a filozofie tohoto „projektu“ půjde zcela odlišným směrem, než tomu bylo u NERON. K základnímu triu Andrew (growl), Majkl (kytara), Hans (kytara) se připojil Bart (bicí) a kostky byly v podstatě vrženy. Post basy zůstal neobsazen a tak na určitou dobu kapele vypomohl xJendix ze spřízněných SOMETHING LIKE.

SYMBIOSIS

Symbiosis /SK/ – Progressive metal. Zoskupenie sa žánrovo pohybuje medzi progresívnym metalom a djentom a medzi jeho najväčšie úspechy patria nominácie v dvoch kategóriách v rámci Radio_Head Awards 2013, vystúpenie v metalovej show Headbanger_FM, na festivale Bažant Pohoda 2013, či pred kapelou Karnivool na ich bratislavskom koncerte. Päťčlenná formácia sa momentálne sústredí na prácu na debutovom albume, ktorého predzvesťou je singel Wider than Fantasy.

FREE FALL

Free Fall

Naše kapela vznikla na podzim v roce 1995. Hrávali jsme sice už předtím, ale teprve tehdy jsme si uvědomili, čeho vlastně chceme dosáhnout. Bylo nám jasné, že hrát si jen tak pro sebe, je jako nehrát vůbec. Chtěli jsme dát dohromady kapelu, schopnou hrát a vystupovat. Více zde…

OBJECT