23.09.2023 – HYPNOS + DOOMAS + IRDORATH

DEATH – BLACK METALOVÝ KONCERT v Clubu Nautilus Hodonín

HYPNOS

Tuzemská death metalová skupina HYPNOS, v jejímž čele stojí bývalý člen Krabathor, Bruno, vyjíždí podpořit své poslední album „The Blackcrow“. To sice vyšlo už na podzim 2020, ale plánované turné na jeho podporu bylo několikrát přeloženo kvůli restrikcím spojeným s Covidem19. Nová deska svou koncepcí navazuje na svého předchůdce „The Whitecrow“ z roku 2017 a věnuje se tentokrát temnějším stránkám lidské mysli a vzorcům chování. O vydání CD verze se opět postarala německá firma Einheit Produktionen, LP pak vyšlo u českých Monster Nation.
Na turné plánovaném napříč 4 evropskými státy – Českou republikou, Slovenskem, Rakouskem a Polskem, podpoří HYPNOS zkušení Slováci DOOMAS svou fůzí death & doom metalu, kteří rovněž na koncertech představí své nové album „R´Lyeh“.

DOOMAS

DOOMAS založil v září 2006 založil baskytarista a zpěvák Peter Betko s hudebníky ze skupin ANIMA a SAPIENS. Po třech měsících bylo vydáno demo Lost Angels a po dalších dvou letech debutní album Seven Sins. Následně DOOMAS začíná koncertovat po celé Evropě. V roce 2015 vychází druhé album La Muerte pod Gothoom Productions, kde je již jasně patrný rukopis kapely kombinující prvky jak death metalu, pak zejména doom metalu. K této desce kapela natáčí svůj první videoklip ke skladbě Forlorn. Další koncerty v již ustálené sestavě Peťo/Kalmi/Erik/Noro skupina odehraje na Maltě, v Německu, v Nizozemsku, Anglii, Rakousku, Polsku nebo Irsku. V dubnu 2019 vychází EP Portal, k jehož titulní skladbě je natočen další videoklip. Na začátek roku 2023 je plánováno vydání třetího dlouhohrajícího alba „R´Lyeh“ inspirovaného spisovatelem H.P. Lovecrtaftem a kultem cthulhu.

Vstupné:250.- Kč (změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti *:150 Kč
Začátek akce:20.00 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
Telefon: +420 736 403 230
E-mail: boogiestan@seznam.cz

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín