31.10.2014

ROOT

Root je původce druhé vlny Black Metalalových kapel, následujících po kapelách Venom a Bathory. Dnes je Root jedním z nejuznávanějších metalových těles z české republiky. Root dodnes vydal 9 alb, 4 videoklipy, živé album 2 DVD. Objevuje se také na nespočtu kompilací a jiných hudebních nosičích. Jiří BigBoss Valter, je jedním z nejstarších a nejuznávanějších Black Metalových zpěváků. Je také znám jako kontroverzní osobnost české metalové scény. Je také zakladatelem české pobočky Církve Satanovy. Jako host se také objevuje na albech Moonspell, Helheim, Behemoth a mnoha dalších.

ENRAGE

ENRAGE

Kapela vznikla na jaře roku 2012 jako tříčlenný sklepní projekt. Koncem léta se ustálila první kompletní sestava, která na podzim téhož roku odehrála svůj první koncert. Začátkem roku 2013 nahrává kapela svépomocí svůj první demo singl s názvem Pseudodemocracy. V průběhu roku však probíhaly změny v sestavě, které na nějaký čas omezovaly koncertní aktivitu. Koncem roku 2013 se sestava konečně ustálila a vzniká nový materiál se kterým se kapela snaží opět intenzivněji koncertovat…

PASSION OF THE TRUTH

PASSION OF THE TRUTH

Kapela PASSION OF THE TRUTH je sebranka čtyř mladých lidí s Brněnsko-Olomouckou krví která má obrovskou chuť na sobě pracovat a plnit si svůj sen. Byli jsme vyvrhnnuti z útrob Brna v květnu 2012 a naším cílem je odehrát co nejvíce koncertů, poznávat nové lidi a jednoduše se bavit.