25.03.203 – INSANIA + YUKATAN

Koncert brněnské legendy a strážnických instrumentalisů v Clubu Nautilus Hodonín

INSANIA

Koncertní turné k albu “GRRRotesky”, které vyšlo u labelu Smile Music. INSANIA v novém materiálu navazuje na předchozí album “Na počátku byl spam” a na základ silné metalové rytmiky s výraznou elektro-syntezátorovou stopou dál vrství sarkasmy a ironii.
Na GRRRoteskách ale tentokrát zachází ještě dál v nadhledu i sebeironii, jak naznačují např. skladby “Narvi svůj testosteron jinam”, “Ses ztrapnil” nebo “Jedeme peklo”. Koncepce nahrávky si hraje s groteskností dějinných událostí, vizuál je pojatý jako gangsta verze grotesek 20. let 20. století. Název alba i turné „GRRRotesky“ je kombinací dvou emocí: pobavení vs. vztek (komiksové grrr), které se budou vzájemně doplňovat na prknech, co znamenají podsvětí!

YUCATAN

Směsice stoner-rocku a metalu se špetkou psychadelie. Agresivní i valivé riffy, Tepající rytmika zahalená ve stěně špinavějšího spektra zvuku, občasně prozářená melodií jakoby z jiných, prastarých a tajemných světů. To je v kostce Yucatan.
Vznik kapely se datuje někdy okolo roku 2016, pochází z malebného městečka na jihovýchodě Moravy – Strážnice, sestávající z členu okolních, dnes již neexistujících, kapel Shadow Area nebo Live and steel. V nezměněné sestavě působí od začátku : Vlastimil Harašta (kytara), Martin Mrkva (basa), Patrik Harnoš (bicí). Odehrála desítky koncertů, spíše undergroundového ražení a nahrála zatím jedno EP, z čehož je patrné, že prioritou kapely zůstává živé hraní.

https://www.facebook.com/Yucatanbanditos

Vstupné:

Předprodej:

300 Kč (změna ceny vyhrazena)

250,-

Vstupné studenti *:150 Kč
Začátek akce:20.00 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
Telefon: +420 736 403 230
E-mail: boogiestan@seznam.cz

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín