30.3.2004 – AC-TN (AC-DC Tribute) + SYNTRA

AC-TN

Predstavujeme Vám najznámejší a najhranejší slovenský revival band austrálskej legendárnej rockovej kapely AC/DC SHOW AC/TN ktorá Vám ponuka jedinečnú príležitosť zažiť skutočnú atmosféru koncertu AC/DC so všetkým čo sa od koncertu tejto legendy očakáva.
Kapela AC/TN sa pravidelne objavuje na pódiách so slovenskou a českou hudobnou špičkou. Vybrala si ju aj kapela Nazareth ako support pri ich vystúpení na Slovensku. ACTN ponúka originálne a autentické pódiové vybavenie, hudobné nástroje a celkový vzhľad kapely od oblečenia až po celkovú pódiovú show je u ACTN samozrejmosťou.
Hlavným smerovaním kapely sú koncerty na veľkých pódiách, či v rockových kluboch, motozrazy ale môžete sa s nami stretnúť aj na rodinných oslavách, či iných menších akciách podľa vašej požiadavky.
Zloženie kapely sa po rokoch účinkovania vykryštalizovalo z pôvodnej vyložene trenčianskej zostavy , na výber najskúsenejších rockových hudobníkov zo Slovenska, ktorý majú za sebou množstvo odohratých koncertov nie len na európskych pódiách.

SYNTRA

Hard – Heavy kapela složená z ostřílených hudebníků ze Strážnice a okolí.

Hard Rockový koncert v Clubu Nautilus Hodonín

Hard Rockový koncert pro fanoušky jedinečných AC-DC…můžete si přijít udělat náladu na letošní turné, při kterém se AC_DC zastaví i ve Vídni a Bratislavě. Předskočí Rock-Metalová SYNTRA ze Strážnice.

Vstupné:200 Kč (změna ceny vyhrazena)

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
E-mail: boogiestan@seznam.cz