9.9.2023 – CICONIA (Španělsko) + 3PSILON

Koncert fantastické španělské kapely v Clubu Nautilus Hodonín

CICONIA

Po 3 letech se u nás v Clubu Nautilus Hodonín opět ukáží fantastičtí, španělští instrumentalisté CICONIA a představí, mimo jiné, i jejich poslední desku: ANIMAL CHAPTERS. Kdo neviděl a neslyšel, neuvěří, jak vesmírná energie z jejich vystoupení vyzařuje.
Hledáme zajímavou předkapelu, která se žánrově hodí k těmto geniálním Španělům.

https://drive.google.com/file/d/1pti27akiWKlH2hCBVHWTd_CYtEI7tRPV/view

3PSILON

Kyjovsky experimentální boyband s prvky psychedelie a rock&rollu. Jde o prakticky dokonalý příklad toho kdyby se sešli Bee Gees dohromady s The Residents a poslouchali u toho Slayer.

Vstupné:200 Kč (změna ceny vyhrazena)
Vstupné studenti *:150 Kč
Začátek akce:20.00 hod.

* Studentské vstupné se vztahuje pouze po předložení studijního průkazu.

Hudební Club Nautilus lze pronajmout za 5 000 Kč (změna ceny vyhrazena) na daný termín a akci, a to kompletně včetně zvukaře. Vyjma baru a skladů. Ty pronajmou nelze a není možné je považovat za součást pronajatého prostoru. Vstupné si pak kapely vybírají samy. Výjimku pro vstupné tvoří personál pracující v Hudebním Clubu Nautilus (barmani, webmaster, fotograf a osoby vypomáhající a spadající pod pronajímatele Hudebního Clubu Nautilus). Tyto osoby vstupné neplatí. Je nutné brát v potaz i možné způsobené škody při akci. Cena za pronájem clubu se na tyto škody nevztahuje. Vzniklé škody je nutné uhradit nad rámec pronájmu.

Více informací na:
Telefon: +420 736 403 230
E-mail: boogiestan@seznam.cz

Fotoarchiv

Hudební Club Nautilus – Hodonín